Фасадна декоративна дошка Івано-Франківськ, декоративне оздоблення фасадів

Фасадна декоративна дошка Івано-Франківськ, декоративне оздоблення фасадів
Фасадна декоративна дошка Івано-Франківськ, декоративне оздоблення фасадів #0Фасадна декоративна дошка Івано-Франківськ, декоративне оздоблення фасадів #1Фасадна декоративна дошка Івано-Франківськ, декоративне оздоблення фасадів #2
1 грн. $0 / €0
Компанія Термооселя
Город: Ивано-Франковск
Был на сайте: 22.08.2017
Объявлений продавца: 4

Размещено: 22.06.2017

Компанія Термооселя спеціалізується на виконанні фасадних робіт в Івано-Франківську та області і пропонує послуги по оздобленню будинків фасадною декоративною дошкою. Фасадна дошка, що імітує дерево, широко застосовується для облицювання та декорування фасадів будинків і комерційних будівель.

Завдяки особливостям матеріалу і технології виробництва, наша продукція не боїться вологи, перепаду температур, в ній не заводяться комахи. Декоративні дошки для стін мають привабливий зовнішній вигляд.

Для монтажу фасадних декоративних дошок не потрібно володіти спеціальними навичками. Вони мають невелику вагу, тому не створюють додаткового навантаження і легко встановлюються. Декоративні дошки на фасад будинку також можуть закрити різні дефекти зовнішніх стін. Вони є пожежобезпечними і мають низьку вартість, особливо в порівнянні з натуральним деревом.

Декоративна дошка для фасаду будинку також відмінно підійде для оформлення фасадів в стилі фахверк. Цей стиль нагадує архітектуру Західної Європи, де будинки будувалися за спеціальною технологією.

Продукція представлена різними відтінками: Темний горіх, Графіт, Перлина Балтики, Вінчестер, Золотий дуб.

Імітація дерева на фасаді - декоративна дошка в Івано-Франківську - для виконання різних видів оздоблювальних робіт по фасаду.

www.svit-fasadiv.in.ua